e-mail: securcom@securcom.net.pl


DOŚWIADCZENIE


Doświadczenie zawodowe poszerzaliśmy pracując między innymi dla kontrahentów z takich państw jak USA, Kanada , RPA, Francja, Holandia, podczas oficjalnych delegacji i prywatnych pobytów w naszym kraju i poza jego granicami, a także dla jednego z najbardziej wymagających klientów pod względem bezpieczeństwa, jakim jest IDPU ( Izraeli Dignitary Protection Unit). Naszą działalność opieramy na analizie kierunków rozwoju sektora ochronnego w Polsce i na Świecie. Jednym z istotnych wzorców na jakich opieramy to czym i jak się zajmujemy, jest sektor PMC (Privat Military Company) i jego możliwości adaptacyjne , ukierunkowane na realizacje różnorodnych zadań , mających związek z ogólnie pojętym bezpieczeństwem , i ratowaniem życia ludzkiego , co często jest realizowanie we współpracy ze strukturami publicznymi , jak Policja , Wojsko i samorządy lokalne. Podstawą naszej działalności jest Koncesja MSW w zakresie Ochrony Osób i Mienia, która pozwala nam działać jako SUFO - (Specjalistyczna Uzbrojona Formacja Ochronna), oraz wpis do działalności regulowanej, co jednocześnie czyni nas biurem Detektywistycznym.


SECURCOM - Biuro Detektywistyczne, Agencja Ochrony Osób i Mienia, Ratownictwo

O firmie :

Szeroko pojęty terroryzm, napady, rozboje, porwania...,
są to niestety coraz częstsze zjawiska z jakimi możemy mieć do czynienia i jakie mogą stać się również państwa niechcianym udziałem.

Firma SECURCOM, jako Biuro Detektywistyczne i Agencja Ochrony Osób i Mienia świadczy usługi na najwyższym poziomie, działa na podstawie wymaganych koncesji i zezwoleń umożliwiających prowadzenie działalności zgodnie z prawem tj.

wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznej pod nr: RD-38/2015, prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Koncesji MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH nr: L0052\12.

 
Nasi pracownicy są specjalistami w wielu dziedzinach , które mają związek z zagadnieniami dotyczącymi zapewnienia szeroko pojętego bezpieczeństwa.
Spektrum działań podejmowanych przez naszą firmę w dążeniu do celu jakim jest skuteczna ochrona naszych klientów, wymaga od nas stosowania różnego rodzaju metod, począwszy od działań wywiadowczych, a skończywszy na szeroko pojętej logistyce ochrony. Aby to osiągnąć wykorzystujemy profesjonalne systemy szyfrowanej łączności cyfrowo-analogowej (własne pozwolenie radiowe oraz możliwość działania w dupleksie), wysokiej klasy broń bojową krótką i długą oraz technologie wspomagające podejmowane działania związane z zabezpieczeniem i ochroną naszych klientów i ich kluczowych interesów.
Podejmowane przez naszych operatorów działania ochronne, w zależności od potrzeb, są możliwie najszerzej wsparte na dostępnych technologiach militarnych i cywilnych. Czynnikiem który podnosi nasze walory jako solidnego kontrahenta , jest nasza wiedza oraz świadomość specyfiki i powagi zawodu który wykonujemy , cechuje nas indywidualne podejście do klientów i zadań jakich się podejmujemy.
Charakteryzuje nas silna motywacja w dążeniu do osiągnięcia celu jakim jest wykonanie powierzonych nam zadań w sposób gwarantujący wysoki stopień bezpieczeństwa i odpowiedni poziom realizacji. Struktura firmy i właściwy dobór kadr jest bardzo istotnym elementem w naszej firmie i ma ważne znaczenie w procesie realizacji umów , dlatego starannie dobieramy nasz personel, jak również to czego się podejmujemy. Dzięki temu nasi klienci mają poczucie iż to, co i jak robimy, jest realizowane na poziomie istotnie odbiegającym od tego, który zakorzenił się na naszym rodzimym rynku sektora ochrony. 

Nasza ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji, które szukają profesjonalnego partnera, na którym mogą polegać. Nasza działalność ma charakter międzynarodowy, dlatego nasi operatorzy posługują się językiem angielskim. Realizując zlecone przedsięwzięcia gwarantujemy pełen profesjonalizm, działając w oparciu o posiadane koncesje, doświadczenie, a także pomoc prawną z współpracują kancelarią adwokacką.Index | O firmie | Oferta | Dla grup | Współpraca | Kontakt
Copyright © 2012-2016 SECURCOM - Biuro Detektywistyczne, Agencja Ochrony Osób i Mienia, Ratownictwo | Telefon: +48 12 359 63 60, tel.kom.: +48 535 484 733 | e-mail: securcom@securcom.net.pl


PARTNERZY SECURCOM

kancelaria prawna
ObronaNarodowa.pl